Kredyt gotówkowy

Zaciągnięcie nowego zobowiązania finansowego często wiąże się ze sporym stresem, który wynika głównie z niewiedzy potencjalnego kredytobiorcy w zakresie procedur bankowych oraz warunków przyznawania kredytów. Z moją pomocą możesz o wiele łatwiej i bez zbędnego stresu złożyć wniosek do banku o kredyt gotówkowy. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują dodatkowej gotówki na dowolnie wybrany cel – do kwoty nawet 255 500 złotych!

W życiu każdego człowieka zdarzają się sytuacje, które generują konieczność zaciągnięcia kredytu gotówkowego. Ogromnym atutem takiego produktu finansowego jest fakt, iż pozyskane pieniądze w ramach umowy kredytowej możesz przeznaczyć na dowolnie wybrany cel. Na etapie wkładania wniosku o kredyt gotówkowy nie musisz więc wskazywać tego, na co potrzebujesz dodatkowej gotówki. Zanim rozpoczniesz procedurę ubiegania się o finansowanie w ramach kredytu gotówkowego, koniecznie zastanów się nad współpracą ze mną. Dlaczego? Jako osoba z wieloletnim doświadczeniem w finansach, pomogę Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytu gotówkowego, wesprę w kompletacji dokumentów dochodowych i uzupełnianiu wniosku, a także przeprowadzę Cię przez całą procedurę ubiegania się o kredyt – bez zbędnego stresu!

Image module

Na co można przeznaczyć środki w ramach kredytu gotówkowego?

Ogromnym atutem kredytów gotówkowych w Polsce jest fakt, iż te są udzielane na dowolnie wybrany cel. Oznacza to, że pozyskane pieniądze możesz przeznaczyć, np. na:

 • Remont domu lub mieszkania.
 • Zakup nowego wyposażenia do kuchni.
 • Wakacje dla całej rodziny
 • Nowy samochód.
 • I wiele innych celów.

Ostateczna decyzja, na co przeznaczysz środki w ramach kredytu gotówkowego, należy tylko do Ciebie – nie musisz podawać tej informacji do banku. Wystarczy, że masz odpowiednio wysoką zdolność kredytową i spełniasz warunki banku w kwestii udzielenia kredytu, a środki przelane na Twoje konto bankowe wydasz tak, jak tylko chcesz.

Współpracując ze mną, otrzymasz pomoc w zakresie:

Weryfikacji Twoich możliwości finansowych.

Porównanie i weryfikacja ofert banków.

Kompletowania dokumentacji wymaganej przez bank.

Składania wniosku o udzielenie kredytu gotówkowego.

Skontaktuj się ze mną, porozmawiamy o tym.

Lokalizacja

ul. Odrodzenia 14/1,
12-100 Szczytno

Godziny otwarcia

pon-pt: 9:00 – 17:00
sob: 9:00 – 13:00

Kontakt

Kredyty gotówkowe – dlaczego warto złożyć wniosek z moją pomocą? Dowiedz się więcej!

 • Pomagam bezstresowo i z minimum formalności zdobyć kredyt gotówkowy
 • Doradzam na etapie analizy dostępnych ofert, jakie z nich warto wybrać i złożyć wniosek do banku
 • Wyjaśniam, czym jest zdolność kredytowa i jak przygotować się do zaciągnięcia kredytu gotówkowego
 • Przedstawiam możliwe sposoby poprawy historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej
 • Wyszukuję ofert kredytów gotówkowych z jak najniższym oprocentowaniem
 • Wspieram na etapie uzupełniania wniosku kredytowego i pomagam skompletować dokumenty
 • Pośredniczę w kontaktach pomiędzy kredytobiorcą a bankiem

Czy do wnioskowania o kredyt gotówkowy potrzebuję dodatkowych dokumentów?

Zanim zdecydujesz się na złożenie wniosku o kredyt gotówkowy, koniecznie przygotuj aktualny dowód tożsamości – bez niego załatwienie jakichkolwiek formalności byłoby niemożliwe. Jeśli planujesz złożyć wniosek o kredyt gotówkowy na znaczną kwotę, banki najczęściej będą wymagać także takich dokumentów, jak:

 • zaświadczenia o dochodach od pracodawców,
 • wyciągi z konta bankowego z ostatnich 3, 6 lub 12 miesięcy,
 • informacje o aktualnych zobowiązaniach finansowych.

Z moją pomocą bez najmniejszego problemu skompletujesz wszystkie niezbędne dokumenty, a także sprawnie uzupełnisz wniosek kredytowy. Przy dobrym przygotowaniu się do etapu wnioskowania o kredyty gotówkowe, finalną decyzję o przyznaniu kredytu możesz otrzymać nawet w ten sam dzień.

Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytu gotówkowego?

Przed podpisaniem umowy kredytowej, warto sprawdzić z moją pomocą wszystkie dostępne oferty na zobowiązania tego typu. Zanim wybierzemy wspólnie propozycję finansowania i złożymy wniosek, koniecznie trzeba wziąć pod uwagę takie parametry kredytu, jak:

 • oprocentowanie kredytu,
 • prowizję banku za udzielenie finansowania,
 • maksymalną dostępną kwotę kredytu,
 • okres spłaty zobowiązania,
 • całkowity koszt odsetkowy kredytu (kwota, którą zapłacisz do banku za udzielenie kredytu),
 • dostępne produkty dodatkowe i wymogi banku, np. podpisanie umowy kredytu gotówkowego może wiązać się z uruchomieniem karty kredytowej lub konta w banku.

Jakie oprocentowanie kredytu gotówkowego wybrać – zmienne czy stałe?

W dzisiejszych czasach wiele osób zastanawia się, jakie oprocentowanie kredytu gotówkowego lepiej wybrać. Jeśli cenisz sobie stabilność finansową i chcesz mieć pewność, że przez cały okres kredytowania (nawet do 12 lat) rata nie zmieni się nawet o złotówkę – wybierz kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem. Oferty ze zmienną stopą procentową również są ciekawą opcją, gdyż w przypadku spadku stóp procentowych finalne odsetki do spłaty również spadną, a to zmniejszy koszty kredytowania. Zasadnicza różnica jest taka, że jeśli oprocentowanie kredytu będzie rosnąć to kredyty ze stałą stopą procentową pozostają bez zmian natomiast ze zmienną wzrasta rata kredytu.

Ciekawostką jest natomiast fakt, że jeśli oprocentowanie kredytu gotówkowego obniży się i będzie niższe niż aktualne oprocentowanie kredytu ze stałą ratą, który aktualnie posiadamy to nasza rata również się obniży!

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy?

Decydując się na takie zobowiązanie finansowe, musisz liczyć się z tym, iż do otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej banki mogą wymagać: odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej, czyli dochodów oraz braku negatywnych wpisów w rejestrach BIK (dotyczy to głównie opóźnień w spłacie swoich aktywnych zobowiązań finansowych). Niezbędne jest także ukończone 18 lat i pełna zdolność do czynności prawnych.

Kamil Bloch Pośrednictwo Finansowe

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w moim biurze. Jestem tutaj dla Ciebie!

Lokalizacja

ul. Odrodzenia 14/1,
12-100 Szczytno

Godziny otwarcia

pon-pt: 9:00 – 17:00
sob: 9:00 – 13:00

Kontakt