Ubezpieczenie na życie

Szukasz jak najlepszej oferty polisy na życie? W takim razie doskonale trafiłeś. Z moją pomocą poszukiwanie ofert ubezpieczeń na życie jest nie tylko proste i wygodne, ale także daje możliwość znalezienia najkorzystniejszych ofert dostępnych na rynku. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną telefonicznie lub przy pomocy formularza na stronie, a na pewno wspólnie znajdziemy odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie na życie z szerokim zakresem ochrony.

Wykup polisy ubezpieczeniowej na życie to podstawa, jeśli zależy Ci na maksymalnym zakresie ochrony swoich bliskich na wypadek własnej śmierci. Wiele osób nie zastanawia się nad tym, skąd bliscy wezmą środki potrzebne na organizację pochówku. Z pomocą przychodzą oferty ubezpieczeń na życie, które obejmują wypłatę świadczenia bliskim osoby zmarłej, która była objęta polisą takowego ubezpieczenia.

Image module

Czy warto wykupić ubezpieczenie na życie? Sprawdź…

Zdecydowanie warto pomyśleć nad wykupieniem dodatkowej polisy ubezpieczenia na życie. Główną zaletą takiego rozwiązania jest możliwość zabezpieczenia interesów swoich bliskich, na wypadek własnej śmierci. Wybierając ubezpieczenie na życie z szerokim zakresem ochrony, zapewnisz bliskim wypłatę świadczenia nawet do kilkuset tysięcy złotych – w zależności od tego, co obejmuje polisa proponowana przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

Wybierz mądrze i zabezpiecz swoje życie ubezpieczeniem. Z moją pomocą sprawdzisz:

Cenę polisy

Zakres ochrony

Czas trwania umowy z ubezpieczycielem

Wysokość wypłacanych świadczeń

Skontaktuj się ze mną, porozmawiamy o tym.

Lokalizacja

ul. Odrodzenia 14/1,
12-100 Szczytno

Godziny otwarcia

pon-pt: 9:00 – 17:00
sob: 9:00 – 13:00

Kontakt

Wybór najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia na życie to prosta sprawa, o ile skorzystasz z mojego wsparcia w zakresie:

  • Porównania wielu ofert towarzystw ubezpieczeniowych
  • Dopełnienia formalności związanych z ubieganiem się o polisę na życie
  • Analizy zakresu ubezpieczenia na życie – dzięki temu wybierzesz najkorzystniejszą ofertę dla siebie i bliskich
  • Kontaktów z ubezpieczycielem w celu wynegocjowania jak najkorzystniejszych warunków ubezpieczenia

Na co zwrócić uwagę, wybierając polisę na życie?

Zanim wybierzesz polisę na życie dla siebie, koniecznie weź pod uwagę takie kwestie, jak: dostępny zakres ochrony, wysokość wypłacanych świadczeń, czas trwania umowy, maksymalny wiek przystąpienia do ubezpieczenia, wyłączenia od reguły, które uniemożliwiają wypłatę świadczenia. Warto też sprawdzić cenę polisy, która powinna być adekwatna do zakresu ochrony gwarantowanego przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

Rodzaje ubezpieczenia na życie – jakie wyróżniamy?

Na tę chwilę na rynku ubezpieczeniowym dostępnych jest kilka odmian polis na życie, a mianowicie:

  • ubezpieczenie na wypadek śmierci ubezpieczonego – zapewnia wypłatę świadczenia bliskim osobom,
  • ubezpieczenia na dożycie – w razie zakończenia umowy ubezpieczenia na życie, osoba
  • ubezpieczona może otrzymać wysokość wcześniej ustalonego świadczenia.

Warto też dodać, że ubezpieczenie na życie może pełnić funkcję swego rodzaju inwestycji. Dzięki temu osoba ubezpieczona może odkładać konkretną kwotę na koncie oszczędnościowym, które następnie mogą zostać wypłacone spadkobiercom.

Co wpływa na cenę polisy na życie?

Całkowite koszty podpisania umowy ubezpieczenia na życie zależne są nie tylko od zakresu ochrony oraz sumy ubezpieczenia, ale także od takich czynników, jak: stan zdrowia ubezpieczonego, typ wybranej polisy (czysta lub mieszana), wiek osoby ubezpieczonej w chwili zawarcia umowy.

Czy można wykupić więcej niż jedno ubezpieczenie na życie?

Obecnie nie ma żadnych regulacji prawnych, które zakazywałyby wykupienie kilku polis ubezpieczeniowych na życie w różnych towarzystwach działających na terenie Polski. Oczywiście wiąże się to z nieco wyższymi kosztami, gdyż każde ubezpieczenie należy opłacić z osobna w terminach uzgodnionych z ubezpieczycielem. Średnie ceny polis tego typu to wydatek do kilkuset złotych miesięcznie, dlatego czasem lepiej wybrać jedną polisę z szerokim zakresem ubezpieczenia i wysoką kwotą wypłacanych świadczeń, aniżeli kilka mniejszych, ale mniej korzystnych polis.

Kamil Bloch Pośrednictwo Finansowe

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w moim biurze. Jestem tutaj dla Ciebie!

Lokalizacja

ul. Odrodzenia 14/1,
12-100 Szczytno

Godziny otwarcia

pon-pt: 9:00 – 17:00
sob: 9:00 – 13:00

Kontakt