Ubezpieczenie podróżne

Wybór oferty ubezpieczenia podróżnego wymaga uwzględnienia kilku podstawowych parametrów, które determinują opłacalność podpisania konkretnej polisy ubezpieczeniowej. Decydując się na moją pomoc, możesz przede wszystkim szybko i z minimum formalności znaleźć najlepsze ubezpieczenie podróżne, które zapewni Ci kompleksową ochronę w każdej sytuacji!

Wielu Polaków coraz częściej wybiera się na dalekie, zagraniczne podróże, np. egzotyczne miejsca. To wiąże się z pewnym ryzykiem zachorowania na nieznane w Polsce choroby, a także ukąszenia przez jadowite zwierzęta, np. węże lub pająki. W takich sytuacjach zarówno transport medyczny, jak i samo leczenie może być wysoce kosztowne. Aby uniknąć problemów finansowych i cieszyć się spokojnym wyjazdem wakacyjnym, warto wykupić sprawdzone ubezpieczenie podróżne.

Image module

Czym jest ubezpieczenie podróżne?

Polisa ubezpieczenia podróżnego to taka, która przede wszystkim daje osobom ubezpieczonym pełną ochronę w trakcie podróży, a także pobytu, np. w ośrodku wypoczynkowym. Warto wiedzieć, że polisę podróżną można wykupić zarówno jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne, jak i te w obrębie kraju. Ubezpieczenie na czas wakacji lub urlopu może składać się z pakietów obejmujących różny zakres ochrony. Głównie z tego względu warto skorzystać z mojej pomocy, aby wybrać jak najkorzystniejszą polisę dla siebie i swojej rodziny.

Rozpocznij współpracę ze mną, a wspólnie znajdziemy polisę ubezpieczenia podróżnego, która:

Zapewni szeroki zakres ochrony

Nie obciąży Twojego budżetu domowego

Ochroni Ciebie i Twoją rodzinę

Zabezpieczy bagaż, a nawet pokryje koszty leczenia

Skontaktuj się ze mną, porozmawiamy o tym.

Lokalizacja

ul. Odrodzenia 14/1,
12-100 Szczytno

Godziny otwarcia

pon-pt: 9:00 – 17:00
sob: 9:00 – 13:00

Kontakt

Poszukiwanie ofert ubezpieczenia podróżnego z moją pomocą to czysta przyjemność. Dlaczego?

  • Rzetelni wyjaśniam, co wchodzi w skład ubezpieczenia podróżnego
  • Podpowiadam, jakie pakiety ochrony warto aktywować w ramach jednej polisy
  • Porównuję dostępne oferty od najpopularniejszych towarzystw ubezpieczeniowych
  • Wspólnie z klientem kompletuję niezbędną dokumentację
  • Nie pobieram dodatkowych opłat za korzystanie z moich usług

Co wchodzi w skład podstawowego ubezpieczenia podróżnego?

Towarzystwa ubezpieczeniowe w ramach podstawowej oferty polisy podróżnej zapewniają ochronę w zakresie: pokrycia kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, assistance w podróży, np. samochodu, ubezpieczenie bagażu podręcznego oraz OC – odpowiedzialność cywilną osób ubezpieczonych.

Warto dodać, że w ramach ubezpieczenia podróżnego, możesz też wykupić dodatkowe pakiety ochrony, jeśli uprawiasz sporty ekstremalne i mocno narażasz się na kontuzję w czasie wakacji.

Jak wybrać najlepszą ofertę ubezpieczenia podróżnego?

Zanim zdecydujesz się na wybór konkretnej oferty ubezpieczenia na podróż, koniecznie weź pod uwagę: zakres ochrony, kwotę świadczeń i odszkodowań dostępnych do wypłaty, wysokość składki ubezpieczenia, dodatkowe pakiety do wyboru. Jeśli nie masz doświadczenia w zakresie ubezpieczeń podróżnych, możesz skorzystać z mojej pomocy. Wspólnie na pewno wybierzemy korzystne pakiety ochrony dla Ciebie i całej Twojej rodziny na czas zagranicznego lub lokalnego wyjazdu.

Ubezpieczenie podróżne a klauzula samochodowa – to warto wiedzieć!

Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe pozwalają na rozszerzenie zakresu ochrony wakacyjnej o tzw. klauzulę alkoholową. Co to oznacza? Otóż tego typu pakiet obejmuje pokrycie kosztów leczenia oraz NNW w razie wystąpienia sytuacji, gdzie pod wpływem alkoholu doznasz urazu, który spowoduje uszczerbek na zdrowiu. Ochrona zdrowia także po spożyciu alkoholu.

Ile może kosztować ubezpieczenie turystyczne?

Koszt podstawowej polisy ubezpieczenia turystycznego to wydatek na poziomie do kilku złotych, np. na 7 dni. Oczywiście cena wzrasta wraz z poszerzeniem zakresu ochrony oraz czasu trwania umowy ubezpieczenia podróżnego. Finalna kwota zależy też od tego, jaka liczba osób zostanie objęta ochroną. Przykładowo: ubezpieczenie podróżne dla 2 dorosłych osób na 7 dni z pełnym pokryciem kosztów leczenia, ratownictwa i ochroną bagażu to wydatek od kilkunastu do kilkuset złotych.

Kamil Bloch Pośrednictwo Finansowe

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w moim biurze. Jestem tutaj dla Ciebie!

Lokalizacja

ul. Odrodzenia 14/1,
12-100 Szczytno

Godziny otwarcia

pon-pt: 9:00 – 17:00
sob: 9:00 – 13:00

Kontakt